Blog

Mayıs 5, 2017

Şarjlı Çember Makinası

Ambalajlama konusunda Onare çözüm ortağınızdır;  Şarjlı çember makinası Kereste, sunta mdf sektöründen, sebze meyve tarım sektörüne kadar diğer bir çok sektörde bu makinalar kullanılmaktadır.

Manuel Çember makinası, çemberlenecek olan ürün özelliklerine göre çeşitli modelleri bulunmaktadır. Onare Endüstriyel Ambalajlama’da çemberler geniş ve zengin bir yelpazeye sahiptir.

Başlıca çember kategori grupları aşağıdaki gibidir.

Full otomatik çember makinası
Tam otomatik çember makinası
Yarı otomatik çember makinası
Havalı Akülü çember makinası
Şarjlı çember makinası
Manuel çember makinası

Manuel Çember makinası fiyatları ürün marka, model çeşitliliğine göre değişkenlik gösterdiği için bize ulaşarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Çemberleme Neden önemlidir?

Onare, Şarjlı Çemberleme Makinası – ürün sevkiyatı konusunda önemli rol oynar: Demiryolu, tır, kamyon ve uçaklarda üzerinde veya gemi üzerinde, şirketlerde milyonlarca malların, ürünlerin toptancılar ya da onları üreten firmalardan, gün içindeki sevkiyatından son kullanıcıya ulaştırılmasına kadar önemli rol taşımaktadır.  Taşıma sırasında bu mallar yağmur, dbasınç veya merkezkaç kuvvetleri gibi, uzun yol boyunca mekanik ve meteorolojik dış etkenlere de maruz kalmaktadır.

En basit örnek ile; Bir lojistik şirketi çalışanın kapı zilinizi çaldığında ve onun elinde dağınık bir paket/gazete/dergi tuttuğunda nasıl dağınık bir şeyi almak istemiyorsanız aynı şekilde, düzgün paketlenmiş bir ürünün alıcısının daha fazla olacağını unutmayın. Kimse kirli, dağınık, yıpranmış gazete, dergi vb. almak istemez.

Bunun gibi daha bir çok nedenden  dolayı kurumsal küçük/orta/büyük firmaların tercihi olan şarjlı çemberleme makinası şirketinizin iş yükünü azaltır, prestijini ve müşterilerinize vermiş olduğunuz değeri arttırır.

Satın alınan sadece bir makina değil prestij, müşteriye verilen değer, iş gücünün azalması ve en önemlisi de zamandır..

Sadece çemberleme makinası, ambalaj çemberleri ve çember makinası teknik servisi konusunda hizmet vermekte olan şirketimizin deneyimli satış/teknik kadrosu ile iletişime geçerek  şarjlı çember makinası modellerinden ihtiyacınız olanı seçerek rakiplerinizden bir adım önde olun..

Ambalaj Çemberleri için Onare, her sektörün ihtiyacına uygun en iyi çözüm sunar. Bu konuda sektörel çözümler sunan firmamız Onare Endüstriyel Ambalajlama’yı ziyaret edebilir, alanında uzman ekiplerimizden satış ve teknik destek alabilirsiniz.

Onare Endüstriyel Ambalajlama
Türkiye’nin her yerinden 444 7225 

“Onare Discovery Team”, the company’s loading units, working together with the customer undamaged delivery of your products should be used to detect the most suitable packaging products.

Çemberleme Makinası , ,
About celik

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir